Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Веганський

Без забруднення океану

Збереження океану

Чим багата Омега-3?

Кожен повинен отримувати життєво необхідні поживні речовини. Найкращий спосіб зробити це – створити повністю натуральний продукт, що враховує більшість дієтичних обмежень.
Health Passion Club створив продукт, який відповідає саме цим та іншим критеріям.

5 зірок оцінили 596 щасливих клієнтів

Чому варто вибрати нашу Омегу 3

100% натуральна добавка Омега-3

1.

Без забруднення
океану

2.

Збережіть середовище
океану

3.

Кращий смак,
кращий запах

4.

Зроблено з водоростей,
а не з риби

5.

Олія Algae – альтернатива
риб’ячого жиру

6.

Олія Algae проти насіння
льону

1.

Без забруднення
океану

2.

Збережіть середовище
океану

3.

Кращий смак,
кращий запах

4.

Зроблено з водоростей,
а не з риби

5.

Олія Algae – альтернатива
риб’ячого жиру

6.

Олія Algae проти насіння
льону

Ми любимо своїх клієнтів і завжди намагаємося поліпшити їх життя. Ми використовуємо сучасні технології для виробництва нашої добавки, і обрали найкращу із можливих форм для споживання. Омега-3 у вигляді м’якого желе в компактних гранулах не має специфічного смаку та запаху (на відміну від риб’ячого жиру, який має різкий запах та неприємний смак). Наша Омега-3 максимально зручна для вживання та зберігання!

Регулярно вживайте продукт Омега-3 без дискомфорту – хороший смак і зручна ємність для желейних гранул, щоб легко приймати добавку навіть у дорозі.

Ми – орієнтована на споживача компанія, яка виробляє Омега-3 на рослинній основі

Наш продукт виготовляються з алгає, великої групи водних рослин, включаючи морські водорості, якими риба харчується для отримання Омега-3. Зазвичай люди отримують Омега-3 з риби й продають як добавку у вигляді олії. Ми не робимо цього. Натомість для виготовлення нашого продукту ми використовуємо алгає, вирощене на фермі, тому виробництво наших добавок не сприяє надмірному вилову. Ми усвідомлюємо серйозний вплив надмірного вилову риби на наші океани, як це дестабілізує екосистеми та скільки видів риб виловлюється до вимирання. Ми створили наш продукт, щоб зберегти океан – це одна з цілей нашого проекту.

Health Passion Club є більш здоровою альтернативою без важких металів та хімічних забруднювачів, які містяться в продуктах на основі риби та морепродуктів Омега-3. Добавка не має будь-якого поганого смаку або неприємного запаху, який можна відчути в риб’ячому жирі. Випускається у вигляді желейних гранул, у покритті без смаку та запаху, що робить таку форму дуже зручною для використання. Наша Омега-3 на 100% веганська, її може приймати кожен, незалежно від дієти. Безпечна для людей, які страждають алергією на рибу.

Найкращий вибір для веганів

Веганська 100% натуральна добавка Омега-3

Виготовлена з algae без шкоди для навколишнього середовища. Ми дбаємо про природу, тому наша добавка не тільки натуральна, а ще й веганська. Люди, які перебувають на веганському (рослинному) харчуванні, обмежені в можливості отримувати жирні кислоти з їжі. Наш багатий вмістом продукт вирішує це питання та забезпечує організм надзвичайно чистою Омегою-3.
Таким чином, ви можете отримати необхідні жирні кислоти за допомогою безрибних продуктів, багатих на Омегу-3. У вашому розпорядженні абсолютно веганські добавки у вигляді м’яких гелів з активними речовинами, що містять алгає.

Відгуки

Подивіться,
що кажуть наші покупці

Омега-3 жирні кислоти з кращою абсорбцією в організмі

596 відгуків
100% натуральна добавка Омега-3, виготовлена з algae без шкоди для навколишнього середовища Чудова абсорбція (всмоктування) в організмі. Приємна на смак та безпечна для вживання.

Отримайте вашу Омега-3 світового класу від HealthPassionClub просто зараз.

Виберіть Кількість

1 Pack
$9.99
2 Pack
$19.98 $16.96
4 Pack
$39.96 $29.97
10 Pack
$99.90 $69.94

Clear
Безкоштовна доставка всіх замовлень
Безкоштовна доставка всіх замовлень

Все ще не впевнені?

Часті запитання

Існує багато природних джерел Омега-3 на рослинній основі, algae водорості є найпоширенішими. Ця водорість становить велику частину раціону більшості видів риб, тому вони мають дуже багато Омега-3. Але споживаючи Омега-3 безпосередньо з водоростей, підвищується рівень жирної кислоти з природного джерела, яке не містить хімічних забруднювачів, що зазвичай є в рибі. Йдеться про ПХБ, діоксини та важкі метали. Збір водоростей також є більш екологічним, ніж риболовля. Водорості забезпечують чистий і досконалий продукт Омега-3 з додатковою перевагою, оскільки він цілком на рослинній основі й відповідає будь-яким дієтичним обмеженням.

EPA, DHA та ALA – основні форми Омега-3 жирних кислот, що використовуються організмом. Найбільш важливими з них є EPA (ейкозапентаенова кислота) і DHA (докозагексаєнова кислота), і вони зустрічаються в природі в морській флорі, у вигляді водоростей, які можна перетворити на добавки. Вони також можуть бути отримані від риб та інших водних тварин, які харчуються цими морськими рослинами, а також можуть бути взяті в додатковій формі з продуктів риби та морепродуктів, таких як риба та олія криля. Третій тип ALA (альфа-ліноленова кислота) є неповною жирною кислотою, і її потрібно перетворити після споживання на ЕРА та DHA, перш ніж вона стане корисною для організму. Це досягається внаслідок наземного життя рослин і в найбільшій кількості даний тип міститься в насінні коноплі та чіа, волоських горіхах та лляній олії. Через генетичні та дієтичні фактори не завжди можливо повністю перетворити ALA-омега-3 у його більш корисні форми (читайте наступну відповідь).

Льняна олія, насіння чіа та інші подібні джерела Омега-3 походять із наземних рослин, які виробляють форму Омега-3 (ALA), яку організм не може повністю використати. Ця форма повинна бути перетворена у ЕРА або DHA, які є найбільш корисними для організму типами Омега-3. Хоча ALA є корисним для підтримання здорового балансу Омега-6/Омега-3, він неефективний для інших цілей. Швидкість його перетворення в ЕРА та DHA дуже низька, лише 5%, чого недостатньо для організму. Для того щоб споживати достатній рівень Омега-3, важливо, щоб вегетаріанці та вегани отримували Омега-3 з інших рослинних джерел, що забезпечують ЕРА та DHA. І саме водорості є найкращим джерелом цих Омега-3.

EPA та DHA Омега-3 мають настільки широке застосування в організмі, що надзвичайно важко перелічити всі їх функції. Вони потрібні для підтримки міцного здоров’я та нормального функціонування організму. Їх переваги добре відомі у фітнес- та спортивному середовищі, а також людям, які дотримуються будь-якого типу високоефективної дієти.

FDA та світові організації охорони здоров’я провели багато тисяч досліджень, які доводять користь Омега-3 для поліпшення загального стану здоров’я та розвитку організму. Ці дослідження доводять позитивний вплив добавки на серцево-судинну систему, мозок, зір, підтримку та відновлення суглобів. Важливо знати, що Омега-3 не є чудодійним засобом, але вона допомагає зміцнити організм та вести здоровий спосіб життя.

Так. Вона не містить ГМО, глютен та має на 100 рослинну основу.

Ці речовини відсутні в олії водоростей, однак вони є компонентами гелевих капсул. Ми тісно співпрацюємо з нашою дослідницькою групою, щоб знайти кращі альтернативні інгредієнти для виробництва гелевих оболонок капсул.

Health Passion Club’s omega-3 продукти не містять нічого з переліченого: горіхи, молочні продукти, соя, пшениця, дріжджі, желатин, цукор та пилок. Вони можуть бути безпечними для тих, хто має алергію на перелічені вище речовини. Завжди важливо проконсультуватися з медичним працівником, якщо ви не впевнені.

Спеціальна формула EPA та DHA омега-3.

Вони є жирними кислотами, які називаються Омега-3. Це корисні жири, пов’язані з дослідженнями для полегшення артриту та уповільнення наслідків психічного занепаду, а також зменшення ризику серцевих захворювань. Вони також мають зв’язок з поліпшенням балансу хімічних речовин мозку.
Організм не виробляє їх природним чином, тому ми отримуємо ці речовини із добавок або з їжі – з рослинних або тваринних продуктів, що містять такі жирні кислоти.

Ми пропонуємо альтернативу тим, хто бажає її мати. Наші продукти містять велику кількість Омега-3, і впевнені, що спосіб отримання Омега-3 з аглає є менш шкідливим для навколишнього середовища і, отже, в цілому більш корисним для нас. Наші продукти розроблені, щоб бути більш доступними, включаючи людей з певними дієтичними обмеженнями.

Так, наші продукти містять природну форму холестерину HDL, який виробляють усі водорості. Це корисний холестерин і його містять водорості норі. Наша продукція на 100% є веганською.

КУПИТИ OMEGA 3